Efektyvu, greita ir neskausminga – tai neinjekcinė mezoterapija.

Neinjekcinė mezoterapija – tai veikliųjų medžiagų įvedimas į odą be adatų ir dūrių.

Neinjekcinės mezoterapijos rezultatai:

  • odos atnaujinimas ir atjauninimas
  • raukšlių lyginimas
  • pigmentinių dėmių naikinimas ir balinimas
  • celiulito mažinimas ir liekninimas
  • stangrinimas
  • medikamentų įvedimas

Neinjekcinės mezoterapijos metodai

Mikrobanginės elektroforozės arba krioelektroporacijos būdu yra atveriami ląstelių kanalai ir “prašaudomos” naujos mikroskylutės ląstelių membranose , pro kurias į ląstelės vidų ir patenka veikliosios medžiagos – hialiurono rūgštis, amino rūgštys, įvairūs peptidai, vitaminai ir kt. Šių prietaisų dėka galima pasirinkti į kurį odos sluoksnį (epidermį, dermą ir hipodermą) nukreipti veikliąsias medžiagas, o tai leidžia paveikti būtent tik tą, reikiamą sritį. Taip pat šis prietaisas leidžia greitai pasiekti norimus rezultatus bei apdoroti ne tik veido, bet ir viso kūno problemines vietas.

Elektroporacija – sėkmingai taikomas veido raukšlių lyginimui, odos atjauninimui, drėkinimui, liftingui, riebalų „tirpinimui“ , taip pat specialių preparatų dėka mažinami raumenų, sąnarių uždegimo požymiai, skausmai.

Elektroporacija – tam tikrų elektromagnetinių impulsų metodas, padidinantis ląstelių membranų pralaidumą daugiau nei 500 kartų, o veikliųjų medžiagų poveikį net iki tūkstančių kartų – įvertintas Chemijos Nobelio premija. Jeigu jonoforeze ar ultragarsu įvedant tam tikras priemones jų pasisavinama tik iki 10-12% tai elektroporacija užtikrina įvairių preparatų pasisavinimą iki 85-90 %. Elektroporacijos procedūra visiškai neskausminga, nesukelia jokių nemalonių pojūčių (kaitimo, dilgčiojimo ar pan.), užtrunka tik iki 20 min., o rezultatai pastebimi iš karto.