Odos elastingumui ir stangrumui atstatyti mūsų klinikoje taikomas pulsinis vakuuminis masažas, radijoliftingas (termoliftingas), ultragarso, elektroporacijos procedūros, stangrinamieji įvyniojimai, E-lazerio , frakcinis mikroadatų termažas ir tirpstantys mezosiūlai iš polidioksanono, PRP mezoterapija.

Vakuuminio masažo metu aktyvuojama kraujotaka, elastino bei kolageno sintezė, formuojamas jungiamojo audinio tinklelis.

Radioliftingo ir modernesnė frakcinio mikroadatų termažo procedūra priverčia ištįsusias ir spiralinę formą praradusias kolageno skaidulas vėl susitraukti, jos sustorėja, „sutempdamos“ odos karkasą. Įsijungia kompensaciniai mechanizmai – pradedamos intensyviai gaminti naujos kolageno ir elsatino skaidulos. Tai alternatyva plastinėms kūno liftingo operacijoms ir kur kas pranašesnis metodas už fotoatjauninimo procedūras.

Ypač efektyviai elektroporacija ar ultragarsu įvedami į odą specialūs stangrinamieji koncentratai, padedantys kuo greičiau atsistatyti odos struktūrai.

Įvyniojimui naudojami kraujotaką ir audinių regeneraciją aktyvuojančios ir labai maitinančias odą priemonės.

Geriausi rezultatai pasiekiami darant kompleksinį visų procedūrų kursą, parenkant procedūrų dažnumą ir kiekį kiekvienam klientui individualiai pagal probleminę sritį.

Dažniausiai reikalinga 10-12 procedūrų, atliekant per savaitę po 2 procedūras. Mezosiūlų reikalingas kiekis gali būti suvestas vienos procedūros metu . Rezultatui greičiau pasiekti ir jį išlaikyti būtina naudoti odą stangrinančias priemonės namuose.

Pilvas prieš stangrinimo procedūras ir po kurso procedūrų