Odos dermabrazija (šveitimas) ir valymas, naudojant specialius tirpalus ir vakuumą bei įpurškimo sistemą. Ypač efektyvus, bet neagresyvus odos šveitimas, nepažeidžiant odos (be mikrokristalų!). Neskausmingas ir be jokių invazijų. Tinka visiems odos tipams (ir jautriai odai).

Rezultatai:

  • Gražina, jaunina
  • Naikina pigmentaciją, išsiplėtusias poras, gydo spuogus ir riebią odą, bei kt odos trūkumus
  • Ramina, drėkina, maitina
  • Lėtina odos senėjimo procesą, mažina raukšles
  • Koreguoja veido ovalą
  • Suteikia odai neįtikėtinai skaisčią išvaizdą

Hydra Facial procedūros specifika

Ši procedūra susideda iš 4 funkcijų – atmirkinimo, šveitimo, siurbimo ir įpurškimo. Tai procedūra, kuri nušveičia odą, ją valo ir gausiai drėkina. Ji tinka visų tipų ir bet kokios būklės odai (spuoguotai, sausai, riebiai, raukšlėtai ar jaunai), net jautriai ir plonai odai, sergant rosacėja ar linkusiai į hiperpigmentaciją, randų susidarymą. Rezultatai pastebimi iš karto, o efektui išsaugoti – odos priežiūrai skirtas rinkinys namuose. Šią procedūrą galima darytis vieną kartą mėnesyje.

Naudojant Hydra Facial dermabrazinę sistemą tuo pačiu galima atlikti ir rūgštinį šveitimą po kurio oda beveik arba visiškai nepleiskanoja. Esminis skirtumas Hydra Facial sistemos nuo kitų mechaninių dermabrazinių procedūrų tas, kad mechaninis poveikis arba mikro kristalai nepaprastai stipriai dirgina veido odą. Hydra Facial sistema derina mechaninę odos procedūrą su chemine eksfoliacija. Jos metu, su specialiai sukurtais serumais bei vakuuminiais odos šlifavimo antgaliais yra pašalinamos mirusios ląstelės ir nešvarumai, išvaloma oda valomaisiais, eksfokliaciniais, antioksidaciniais serumais, pagamintais iš augalų ekstraktų. Šių serumų paskirtis yra išlyginti smulkiąsias raukšles, sumažinti giliąsias, sutraukti išsiplėtusias odos poras, panaikinti hiperpigmentaciją, naikinti spuogų atsiradimą.

Procedūra maloni, neskausminga ir jos metu galima įpurkšti į odą drėkinamuosius, maitinamuosius ar kitus serumus.

Hydra Facial sistema

Valymas. Ši procedūra drėkina, maitina, giliai išvalo poras ir suminkština bei ištraukia nešvarumus.

Ištraukimas. Lengvai iškeliami ir pašalinami inkštirai, pūlingi spuogai ir riebalai – tai greita ir neskausminga ekstrakcija.

Hidrošveitimas, hidrodermabrazija. Patentuotas antgalis su daugybe abrazyvinių dantukų eksfolijuoja, nušveičia odą kiekvieną kartą perbraukus, taip pat jie padeda lygiau nubraukti ją ir nesudirginti.

Įpurškimas . Unikalus spiralinio dizaino antgalis įtrina į odą drėkinamuosius tirpalus ir antioksidantus, nyksta smulkios raukšlės, pamažėj gilios raukšlės, naikinami odos riebalai ir hiperpigmentacija.