Riebiai ir spuoguotai odai gydyti ir reguliuoti skiriamos įvairios procedūros – vakuuminis masažas, ultragarsas, fotodinaminė terapija LED ir E-lazeris(impulsinė šviesa+RF), CO2 kaukė, mikroprocesorinė “Aurum’ kaukė, procedūros su kamieninių ląstelių augimo faktoriais ir kt. priklausomai nuo individualių poreikių.

Moderniausi ir efektyviausi būdai acne gydymui šiandien yra drėgnoji dermabrazija HydraFacial aparatu, procedūros su nuosavo kraujo trombocitų plazma (PRP) ir procedūrų kursas su kamieninių ląstelių augimo faktoriais. Mes atliekame taip vadinamų “spikulių” procedūras – tai mikroskopinių adatėlių pavidalu pagaminta efektyvi gydomoji priemonė iš kamieninių ląstelių.

Gydant riebią, spuoguotą odą svarbiausias tikslas – “išvalyti” odą limfiniu keliu, atstatyti jos apsaugines funkcijas, pagreitinti regeneracinius procesus, tai ypač svarbu esant hipotrofiniams ar atrofiniams randams po acne.

Klasikinis gydymo kursas yra 6-10 procedūrų; jas galima atlikti 1-2 kartus per savaitę. Kartais pakanka vieno gydymo kurso. PRP procedūrų reikia nuo 1 iki 3, priklauso nuo acne sunkumo laipsnio. Spuogams pasikartojus, siūlome dar 1 ar 2 gydymo kursus per metus. Veiksminga sraigių sekreto kosmetika.