Veido valymo procedūros svarbiausias tikslas – “išvalyti” odą limfiniu keliu, atstatyti jos apsaugines funkcijas, pagreitinti regeneracinius procesus, tai ypač svarbu esant pavargusiai, su prasta kraujotaka ar spuoguotai, sudirgintai odai.

Fermentinės kaukės ir šilto kompreso dėka nusluoksniuojamos negyvos epidermio ląstelės, giliai išvalomos poros. Mikrocirkuliacijai pagerinti naudojame specialias gydomosios kosmetikos priemones, atliekame vakuuminį masažą, kurio metu pagerinamas limfos nutekėjimas, tuo pačiu metu detoksikuojama oda, suaktyvėja fagocitai, “suryjantys” bakterijas, virusus ir t.t., pagreitėja kolageno sintezė. Greičiau dalijasi dermos ląstelės, stangrėja, skaistėja oda.

Papildomai ultragarso, elektroporacijos ar jonoforezės būdu įvedame giliai į odą koncentratus ar serumus, kurie yra reikalingi pagal odos būklę. Procedūra baigiama lengvu masažu su reguliuojamuoju kremu.

Valymo procedūrų kursas susideda iš 3-10 procedūrų (procedūrų kiekis priklauso nuo odos būklės). Procedūras galima atlikti 1-2 kartus per savaitę. Siūlome tokius kursus daryti 2-3 kartus per metus.