Prostatos pakitimai įvyksta dėl įvairiausių priežasčių – infekcijų, peršalimų, hormoninių pokyčių organizme, nereguliarių lytinių santykių ir pan. Liaukoje ir aplinkiniuose audiniuose išsivysto veninė stazė, pačiuose prostatos latakėliuose sekreto stazė, gali susiformuoti akmenukai, fibroziniai ar sklerozuoti židinukai, paburkti ir padidėti pati liauka, kuri užspaudžia šlapimo kanalą ir apsunkina šlapinimosi procesą. Neretai pablogėja erekcija ir sumažėja libido.

Siūlome kompleksą procedūrų, kurios ne tik apsaugo nuo minėtų pakitimų, bet ir turi gydomąjį poveikį jau esant problemoms.

Procedūrų kursą sudaro vakuuminės kapsulės procedūros(mažina veninę stazę ir atstato sutrikusią mikrokraujotaką), pulsinis magnetinis laukas(mažina uždegimą, skausmą, gerina kraujotaką), juosmens srities vakuuminis masažas(mažina veninę stazę, veikia reflektoriškai), refleksoterapija elektropunktūra ar lazeropunktūra(specialūs elektriniai impulsai arba infraraudonasis lazeris veikia specifinius refleksinius taškus).Erekcijos sutrikimams gydyti labai efektyvi PRP procedūra su trombocitais prisotinta plazma iš paties paciento kraujo. Pagerėjimas jaučiamas jau po kelių procedūrų, objektyviai prostatos būklė mūsų klinikoje yra kontroliuojama atliekant ultragarsinį tyrimą echoskopu.

Kursui reikia apie 15 procedūrų, kurios atliekamos per 7 ar 8 apsilankymus.