Organizmui detoksikuoti taikome procedūrų Vacustyler aparate kursą kartu su detiksikuojamaisiais kūno įvyniojimais ir aparatinio limfodrenažo procedūromis (Slimliner arba Slide STYLER aparatais).

VACUSTYLER aparatas dirba tarsi išorinė širdis. Iš kapsulės (didelio cilindro pavidalo) tam tikrais intervalais išsiurbiamas oras, pauzių metu vėl sukuriamas normalus atmosferos slėgis. Neigiamo ir normalaus slėgio intervalai keičiasi kas keletą sekundžių. Neigiamo slėgio fazėje aktyviai išplečiamos periferinės kraujagyslės, limfagyslės. Raumenys ir kiti audiniai papildomai aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis. Neigiamo slėgio fazėje išsiplečia ir venos bei limfagyslės. Jos geriau „surenka“ skysčius ir medžiagų apykaitos produktus. Normalaus slėgio metu, venomis ir limfagyslėmis skysčiai su papildoma jėga grįžta link širdies. Kraujagyslių spindžiai praktiškai ištuštėja. Tokiu būdu atlieka gilus limfodrenažas ir treniruojamos kraujagyslės. Tokiu būdu užtikrinamas organizmo išsivalymas „iš vidaus“ ir aprūpinimas maisto medžiagomis. Jau po kelių procedūrų paskaistėja veido oda, pradeda stangrėti audiniai, mažėja celiulito požymiai. Kūnui stangrinti ar celiulitui mažinti rekomenduojame prieš gulantis į Vacustyler aparatą kojas ir pilvą įtrinti specialiomis limfodrenažinėmis, anticeliulitinėmis ar stangrinamosiomis priemonėmis, kad greičiau būtų pasiektas norimas efektas.

Kūno limfodrenažą atliekame mechaniniu limfodrenažo aparatu Slide Styler. Oro bangomis padidinto slėgio pagalba iš audinių išstumiamas skystis, toksinai, kurie šalinami per inkstus. Todėl po procedūros reikia gerti daug skysčių, kad į kraują patekęs didelis kiekis toksinų “prasiskiestų”.

Elektroterapinis limfodrenažas atliekamas aparatu Slimliner. Ten specialių elektros impulsų dėka yra priverčiami iš giliai susitraukti raumenys, ko pasėkoje atliekamas giluminis limfodrenažas.

Taip pat aparatinio limfodrenažo procedūras tikslinga derinti su specialiomis įvyniojimo Kilo („tirpinanti“ riebalus), Cellend (anticeliulitinė), Active Beauty (stangrinamoji) ar cinamono- jūros dumblių procedūromis.

Detoksikacijos procedūrų kursas sudaromas kiekvienam klientui individualiai. Dažniausiai procedūros atliekamos 1-3 kartus per savaitę, kursui reikia 7-15 procedūrų, kurių trukmė 40-60min.