Esant sąnarių skausmams, tirpimams dėl osteochondrozės ar įvairių distrofinių pakitimų – padeda procedūros vakuuminėje “kapsulėje” Vacustyler su magnetoterapija, taip pat sąnarių skausmų mažinimui ir lankstumui gerinti parenkamos procedūros elektroporacijos aparatu, PRP trombocitais prisotinta plazma.

Kiekvienam klientui yra parenkamas individualus procedūrų režimas.

Vacustyler aparate sukuriamas vakuumas (tarsi kosminė erdvė); dėl ko prisotintas deguonimi ir kitomis medžiagomis kraujas su didele jėga įsiurbiamas į apatinę kūno dalį, jos audinius, pauzės metu kraujas, įsisotinęs anglies dioksidu, išstumiamas iš audinių. Per šalinimo organus medžiagų apykaitos produktai, šlakai keliauja lauk iš organizmo. Dėl susidarančio slėgių skirtumo išsiplečia susiaurėjusios ar net užakusios kraujagyslės, limfagysės, pagerėja susikaupusių skysčių nutekėjimas, sumažėja išsiplėtusių kapiliarų kiekis, sunkumo jausmas kojose, skausmai sąnariuose, greičiau užgyja trofinės opos tiek dėl venų patologijos, tiek dėl cukrinio diabeto. Mažėja trombozių, infarktų, insultų rizika. Vacustyler procedūra trunka 30min, kursas yra 5-10 procedūrų, po 1-2 procedūras per savaitę.

Kartu tuo pačiu atvykimu arba atskirai nuo Vacustyler procedūrų skaudančių sąnarių zonai yra atliekamas specialaus preparato skausmui mažinti (arba kremzliniam audiniu atstatyti) įvedimas elektroporacijos metodu. Tai 2003m. Nobelio premiją pelnęs metodas, kuris buvo pritaikytas medicinoje, ypač genų inžinerijoje. Elektromagnetiniai impulsai bombarduodami ląsteles „pramuša“ jų membranose daug skylučių, pro kurias tiesiai į ląsteles įvedami įvairios paskirties net stambiamolekuliniai ir bet kokio elektrinio krūvio produktai. Šiuo metodu preparatų prasiskverbimą galima padidinti net iki 500 kartų. Labai svarbu- elektroporacijos metu nėra jokio skausmo, dilgčiojimo, deginimo pojūčių. Tai itin rezultatyvi procedūra. Elektroporacijos procedūrų nuo skausmo reikia 5-10, jas atliekant kas dieną arba kas antrą dieną. Sąnarių lakstumui pagerinti rekomenduojama atlikti 10-15 procedūrų po 2-3 procedūras per savaitę.