Jeigu jus vargina sprando, pečių juostos ar nugaros raumenų įtempimas, skausmai- mes jums padėsime atlikdami procedūrų kursą.

Pagal problemos pobūdį parenkame procedūra – vakuuminį masažą, impulsinės elektroterapijos, magnetoterapijos, infralazerio , LED, UVA+UVB fotodinaminės trapijos, radiodažnio ir vakuuminės kapsulės procedūras.

Vakuuminio masažo metu, priešingai negu atliekamo rankomis, audiniai nėra mechaniškai spaudžiami, neužspaudžiamos kraujagyslės, o atvirkščiai, dėl siurbimo ryškiai išsiplečia spazmuotos ir susiaurėjusios kraujagyslės, dėl ko masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai su juose esančiais medžiagų skilimo produktais, toksinais. Mažėja raumenų paburkimas, kraujagyslių spazmai, sprando srityje susikaupę riebalai ir “druskos”, aprimsta uždegimas. Procedūra tęsiasi apie 30 – 40 min., ji gana maloni. Impulsinės elektroterapijos procedūros metu pacientui gulint, ant skaudamos srities priklijuojami lipnūs elektrodai, kuriais paleidžiami ypatingos moduliacijos elektros srovės impulsai. Jų dėka atpalaiduojami raumenys, mažėja skausmas ir uždegimas. Ši procedūra trunka apie 30 min. Infralazeriu 5-7 minučių procedūra nuramina uždegimus ir sumažina skausmą.

Esant stuburo, kojų ar sąnarių skausmams tirpimams dėl osteochondrozės ar įvairių distrofinių pakitimų – padeda procedūros vakuuminėje “kapsulėje” VACUSTYLER. Šiame aparate sukuriamas vakuumas (tarsi kosminė erdvė); kiekvienam parenkame individualų režimą, priklausomai nuo problemos. Procedūra trunka 30min, yra labai maloni.

Profilaktikos tikslais pakanka 5 -7 procedūrų kurso, atliekamų kas 2 -3 dienas, gydymo tikslais jų gali reikėti 7- 12, atliekant kas 2 ar 3 dienas.