Sculptra logo

Poli-L-pieno rūgštis

Sculptra – ilgiausiai išliekantis injekuojamas implantas. Šis užpildas pagamintas iš sintetinės medžiagos – poli-L-pieno rūgšties mikrodalelių. Tai biologiškai suderinama, biodegraduojanti polimerinė medžiaga, kuri palaipsniui atkuria sunykusį kolageną ir rezultatai išlieka apie 2,5 metus ar net ilgiau. Sculptra atkuria kolageno struktūrą , sugrąžina jaunatvišką veido ir kūno audinių pilnumą. Todėl jis idealiai tinka giliųjų raukšlių, veido įdubų, randų užpildymui, veido audinių depresijos, lipoatrofijos atveju, skruostų , smakro formavimui. Plačiai naudojamas lytinių lūpų apimties ir putlumo atstatymui, vyrų varpos storinimui ir padidinimui.

Sculptra implanto injekcijas gali atlikti tik patyrę gydytojai. Negalima implanto suleisti per daug, būtina tiksliai atlikti injekcijas.

Kuriose vietose negalima injekuoti Sculptra?

Negalima jo leisti į lūpas, paakių sritį, nes gali susidaryti mazgeliai, kurie rezorbuojasi tik per keletą mėnesių. Šį implantą reikia injekuoti į giliuosius dermos ar hipodermos sluoksnius.

Kokios galimos reakcijos po procedūros?

Keletą dienų gali būti paraudimas, paburkimas, perštėjimo jausmas , liečiant injekcijų vietos skausmingos. Jeigu atsiranda nedidelės hematomos – paprastai išnyksta per 7-10 dienų.

Kokia priežiūra po procedūros?

Po procedūros 3-5 dienas būtina masažuoti veidą kelis kartus per dieną, kad implantas tolygiau pasiskirstytų, nesideginti saulėje, nesikaitinti pirtyje.

Kiek procedūrų reikia ? Kada matosi rezultatai?

Iškart po procedūros , tačiau akivaizdžiai jie pradeda ryškėti po kelių savaičių ir palaipsniui tik gerėja.

Kad rezultatas išliktų ilgiau nei 2 metus – rekomenduojama atlikti iki 3 procedūrų su vieno ar pusantro mėnesio intervalais. Tai priklauso nuo individualių savybių ir pageidaujamo rezultato.

Ar galima atlikti kitas kosmetines procedūras suleidus Sculptra?

Sculptra injekcijas galima derinti su hialurono inhekcijomis, įvairiais odos pilingais, lazerinėmis, radioliftingo, mikrodermabrazijos ir kt.procedūromis, veido liftingu tirpiais siūlais.

Kokie amžiaus apribojimai šiai procedūrai?

Galima net garbaus amžiaus žmonėms, be ne jaunesniems kaip 18 metų.