Mezosiūlai - veidas

Odos patempimas, veido ir kūno formų modeliavimas tirpstančiais mezosiūlais gimė Pietų Korėjoje, plastikos chirurgas Woo Jung Hos pirmasis pritaikė polidioksanono siūlus estetinėje medicinoje.Pas šį plastikos chirurgą Seule gyd.G.Ramanauskienė ir mokėsi šios metodikos .Tai moderniausias, saugus ir ilgai išliekantis  veido, kaklo bei kūno odos patempimas tirpstančiais siūlais be chirurginės intervencijos. PDO (polidioksanonas)  yra ketvirtosios generacijos patobulinti ištirpstantys mezosiūlai. Odos patempimas tirpstančiais PDO siūlais tinka bet kokio amžiaus žmonėms, tik vyresnio amžiaus klientams  jų reikia daugiau nei jaunesniems.

Nechirurginiam veido ir kitų kūno vietų odos stangrinimui naudojami mezosiūlai iš polidioksanono organizme pilnai ištirpsta per 180 -240 dienų, tai priklauso nuo individualių organizmo savybių. Mezosiūlai įvedami į dermos, hipodermos ar net gilesnius sluoksnius plonų ilgų adatų pagalba. Pats adatos dūris ir siūlas pirmas 2-3 dienas labai sustiprina ir mobilizuoja organizmo žaizdų gijimo mechanizmą, audiniai gali būti šiek tiek paburkę, jautresni, nuo dūrių kai kur atsiranda mėlynės.Tai normalūs reiškiniai po procedūros. PDO biodegraduojantys (ištirpstantys) siūlai, įvesti į giliuosius dermos ar hipodermos sluoksnius skatina nuosavo kolageno gamybą, sugrąžina odai stangrumą, atkuria jaunatviškesnę išvaizdą, pakelia skruostus, lygina raukšles. Odos stangrinimas siūlais galimas ne tik veido, vokų, kaklo srityse, jis tinka ir žastų, šlaunų vidiniams paviršiams, pilvui , juosmeniui stangrinti, skatina plaukų ataugimą todėl galima suvesti į antakių ar galvos sritis, jie netgi naudojami makšties sienelei sustangrinti.

Siūlų ir hialurono užpildo pagalba galime pakoreguoti nosies formą, jos profilį. Po procedūros iškart galite džiaugtis nauja nosies forma!

Rezultatai pradeda ryškėti po 3 savaičių, palaipsniui jie gerėja, išlieka nuo 2 iki 3,5 metų .Tai priklauso nuo įvestų mezosiūlų kiekio ir procedūrų skaičiaus. Veido ir kaklo odos stangrinimui standartinei procedūrai reikia iki 100 siūlų, juos galima suvesti vienos procedūros metu, bet geriau rekomenduojama per du-tris kartus su 3-6 savaičių intervalu. Jeigu reikalinga mažesnė korekcija – pakanka ir 50 siūlų.

Polidioksanono siūlai niekur nefiksuojami, jie įvedami reikalingose vietose formuojant tinklelį, todėl jokių deformacijų, duobelių ar audinių įtempimo nebūna. Juos galima įvesti kaktos, paakių, skruostų, pasmakrės, kaklo, dekoltė, krūtų, pilvo, kojų, rankų ir kitose kūno vietose.

Kur kas efektyvesnis veido , antakių, kaklo patempimas su tornadiniais, spiraliniais siūlais ar su turinčiais plonus “kabliukus” – šiais siūlais atliktos procedūros efektyvumas iškart yra apie 6 – 10 kartų ryškesnis nei su monosiūlais, veido patempimui reikia tik 15 – 30 siūlų . Jie absorbuojasi per metus laiko, įvedami adatos ar kaniulės pagalba be jokių pjūvių ir jų nereikia fiksuoti.

Mezosiūlus galima derinti su hialurono, Sculptra injekcijomis, radioliftingu ir kitomis kosmetinėmis procedūromis. Ypač geri rezultatai pasiekiami derinant mezosiūlus su frakciniu mikroadatų termažu.

Kada negalima ar nerekomenduojama ši procedūra:

  • sergant autoimuninėmis ligomis (autoimuniniu tireoiditu, išsėtine skleroze, vilklige)
  • sergant ūmiomis sąnarių ar kitomis infekcinėmis ligomis
  • sunkia diabeto forma
  • esan nėštumui
  • sergant onkologinėmis ligomis
Mezosiūlai - kūnas