Frakcinis mikroadatų termažas – efektyvus odos atjauninimo metodas, kurio metu daug smulkių adatų gilesniuose odos sluoksniuose atlieka taškinę koaguliaciją – “sutempia” audinius, sumažina odos plotą veikiamoje srityje, o viršutinis odos sluoksnis lieka nepaliestas radiodažnio srovės impulsų, t.y. saugus. Procedūros metu “paleidžiama” daug įvairių ląstelių atsinaujinimo mechanizmų, intensyviai gaminasi naujos kolageno ir elastino skaidulos.Po procedūros procesas tęsiasi dar apie 6 mėnesius, rezultatai išlieka ilgam.

Nereikia jokio reabilitacinio periodo, galima gyventi įprastu ritmu. Oda būna šiek tiek paburkusi, paraudusi 1-2 dienas. Parą po procedūros paveiktos vietos negalima prausti vandeniu, eiti į pirtį ar soliariumą, veidui būtina naudoti kremą su UV. Po procedūros 24 val.nerekomenduojama rūkyti, gerti alkoholio.

Nusprendus atlikti frakcinio mikroadatų termoliftingo procedūrą – keletą dienų prieš tai nereikėtų gerti antidepresantų, hormoninių preparatų.

Kuo skiriasi nuo jau žinomos termažo procedūros?

Jau seniai žinomo ir naudojamo termažo procedūros metu radiodažnio impulsai ir aukšta temperatūra tiesiogiai kontaktuoja su odos paviršiumi ir labiausiai paveikia epidermį, į gilesnius odos sluoksnius prasiveržia mažesnis šiluminės energijos kiekis. Be to, galima ir nudeginti odos paviršių.

Frakcinio mikroadatų termoliftingo metu adatėlės įsminga į nustatytą gylį (nuo 0,4 mm iki 4,0 mm) ir tik tame gylyje neizoliuoti adatų galiukai praleidžia radiodažnio srovę. Odos paviršius lieka saugus, nebūna jokių nudegimų, procedūrą galima atlikti ir vasaros metu.

Kokias problemas sprendžia frakcinis mikroadatų termoliftingas?

  • Sustangrina ir atjaunina veido odą
  • Pakelia vokus ir sumažina maišelius po akimis
  • Patempia nukarusią skruostų, kaklo, pasmakrės odą
  • Išlygina nosies-lūpų ir kitas raukšles
  • Sumažina randus po spuogų, pooperacinius ir kitus
  • Pašviesina pigmentines dėmes
  • Sustangrina ir išlygina rankų, šlaunų, kelių srities, pilvo odą ir t.t.
  • Po procedūros nėra nudegimų, pleiskanojimo
  • Derinant su mezosiūlais, PRP, biorevitalizacija ir pan. – abiejų procedūrų poveikio rezultati būna ryškesni kelis kartus

Galima atlikti 1 procedūrą, bet norint ypatingo efekto – galimos net 2-3 procedūros su 2 savaičių ar ilgesniais intervalais. Randams mažinti reikia nuo 3 iki 5 procedūrų.