Efektyvus, ilgalaikis odos atjauninimas – radijo liftingas (termoliftingas)

  • Tai neinvazinis, netraumuojantis odos liftingo metodas
  • Nereikia narkozės
  • Nėra pašalinio poveikio
  • Suderinama su kitais metodais- mezoterapija, pilingais ir pan.

Tai alternatyva plastinėms veido ir kūno liftingo operacijoms ir kur kas pranašesnis metodas už fotoatjauninimo procedūras. Saugus, neskausmingas, netraumuojantis.

Radijoliftingo metu ir kurį laiką po procedūros klientas jaučia tik malonią šilumą, lengvą tempimą ir jau po pirmos procedūros sumažėja raukšlių, palygėja ir stangrėja oda, pristabdomas odos senėjimo procesas ir vyksta visiškas odos atjauninimas

Bipoliarinio ir tripoliarinio radijo liftingo (termoliftingo) poveikis yra lokalus ir veikia tik apdorojamoje vietoje. Odos epidermis išlieka saugus, dermoje ir giliau esančiuose sluoksniuose audiniai gali įšilti net iki 65C, dėl ko ištįsusios ir spiralinę formą praradusios kolageno skaidulos vėl susitraukia, sustorėja, „sutempdamos“ odos karkasą. Aktyvuojami fibroblastai, kurie atsakingi už naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą. Atstatomas energetinis ląstelių balansas, pagreitėja kraujotaka, sumažinama kraujo stazė kapiliaruose, atstatomas kraujagyslių sienelių elastingumas. Esant mazginiam sąaugiminiam celiulitui sumažėja audinių paburkimas, audiniuose užtikrinama riebalinių ląstelių skilimui reikalinga temperatūra, nutraukiamas fibrozinių sąaugų susidarymo poodiniame riebaliniame sluoksnyje procesas, pažeistos anatominės struktūros geriau aprūpinamos deguonimi. Po termoliftingo kurso net 6 mėn. aktyviai vyksta atjaunėjimo procesas, sumažėja celiulito požymiai.

Termoliftingo efektas aiškiai matomas jau po 4 procedūrų. Galutinis rezultatas išlieka iki 2 metų.

Veido atjauninimui reikia 5-7 procedūrų kartą per savaitę, kūnui- iki 10-12 procedūrų. Pirmas tris procedūras galima atlikti kasdien, sekančias su penkių dienų intervalais.

Veido radioliftingas - prieš ir po 70m