GR Grožio ir sveikatingumo klinika

GR sveikatingumo ir grožio klinika yra sukaupusi didelę patirtį grožio ir sveikatingumo srityje. Grožio specialistų – medikų komanda visada pasiūlys patį tinkamiausią sprendimą Jūsų problemai.

Mes  bendradarbiaujame su Pietų Korėjos plastikos chirurgijos ir kamieninių ląstelių klinikomis. Parvežame į Lietuvą naujausius jų anti-aging metodus, orientuotus į miniinvazines procedūras. Klinikoje atliekame  PRP (trombocitais prisotintos plazmos ) procedūras atjauninimui, plaukų augimui skatinti, sąnariams gydyti, PRIAPUS SHOT vyrų problemoms spręsti Iš PRP galime paruošti nuosavus užpildus.

Gydytoja Genovaitė Ramanauskienė pirmoji Lietuvoje jau  pradėjo nechirurgines procedūras su  tirpstančiais PDO mezosiūlais. Šiandien  turime sukaupę didelę patirtį atjauninant ir modeliuojant veidą bei kūną. Deriname šiuos modernius metodus su eile kitų – radioliftingu, krioelektroporacija, hidradermabrazija, HIFU fokusuoto ultragarso , radiodažnio, lazerinėmis procedūromis. Liekninimui siūlome naujausią ir populiariausią Žaliąjį lazerį. Sveikatinimo srityje – ultragarsinė ir biomagnetinė organizmo  diagnostika, pulsinio magneto, fotodinaminė, neigiamo slėgio, kompresinė, radiodažnio procedūros.

Klinikoje profesionaliai atliekame veido ir kūno puoselėjimo, profilaktines ir sveikatinimo  procedūras. Nuo pačių elementariausių,tokių kaip odos būklės diagnostika,veido valymas, vakuuminis, limfodrenažinis masažai, ozono ir aktyvaus deguonies, infralazerio, LED šviesos procedūros, mezoterapija,iki sudėtingų atjauninamųjų procedūrų radioliftingo,impulsinės šviesos, PRP trombocitais prisotintos plazmos metodais. Radiochirurginiu būdu šaliname nepageidaujamus odos darinius, išsiplėtusius kapiliarus, plaukus. Procedūrų metu naudojama tik aukštos kokybės natūrali ir ekologiška kosmetika, išskirtiniai kremai, koncentratai su sraigių, placentos, gyvačių nuodų ir kt. ekstraktais.
Mūsų paslaugų spektras labai platus ir mūsų tikslas – ne tik profesionaliai atlikti procedūras, bet ir stengtis surasti Jūsų “bėdų” priežastis, patarti ir padėti kaip jas pašalinti.

“Ateities” nanotechnologijų kosmetika su ląstelių augimo faktoriais, naujausi estetinės medicinos pasiekimai , kuriuos stengiamės įdiegti savo klinikoje, Jūsų ir mūsų norai bei pastangos kartu leidžia mums išspręsti daug problemų.

Nuo apsilankymų “pasilepinimui” iki itin sudėtingų procedūrų, nuo vaikų iki garbaus amžiaus klientų, paslaugos tiek vyrams, tiek moterims.

Mus sekite facebook  GR klinika

GR Grožio ir sveikatingumo klinika
GR Grožio ir sveikatingumo klinika 2
GR Grožio ir sveikatingumo klinika 3