GR Grožio ir sveikatingumo klinika

Mūsų klinika yra sukaupusi didelę patirtį grožio ir sveikatingumo srityje. Grožio specialistų – medikų komanda visada pasiūlys patį tinkamiausią sprendimą Jūsų problemai.

Mes daugelį metų bendradarbiaujame su Pietų Korėjos plastikos chirurgijos ir kamieninių ląstelių klinikomis Seule ir Pusane, parvežame į Lietuvą naujausius jų anti-aging metodus, orientuotus į miniinvazines procedūras. Jau keletą metų mūsų klinika atlieka ne tik PRP (trombocitais prisotintos plazmos ) procedūras, bet Pietų Korėjos sukurtu specialiu aparatu iš paciento plazmos gaminame autologinį užpildą veido modeliavimui, minimaliam biusto padidinimui.

Gydytoja Genovaitė Ramanauskienė pirmoji Lietuvoje jau 2012 metų pradžioje pradėjo nechirurgines procedūras su naujausios kartos tirpstančiais PDO mezosiūlais. Šiandien jau turime sukaupę didelę patirtį atjauninant ir modeliuojant veidą bei kūną. Deriname šiuos modernius metodus su eile kitų – radioliftingu, krioelektroporacija, hidradermabrazija ir didžiausia naujiena Lietuvoje – Frakciniu Mikroadatų Termažu.

Klinikoje profesionaliai atliekame veido ir kūno puoselėjimo, profilaktines ir gydymo procedūras-nuo pačių elementariausių,tokių kaip odos būklės diagnostika,veido valymas, vakuuminis, limfodrenažinis masažai, ozono ir aktyvaus deguonies, infralazerio, LED šviesos procedūros, mezoterapija,iki sudėtingų atjauninamųjų procedūrų radioliftingo,impulsinės šviesos, PRP trombocitais prisotintos plazmos metodais; radiochirurginiu būdu šaliname nepageidaujamus odos darinius, išsiplėtusius kapiliarus, plaukus. Procedūrų metu naudojama tik aukštos kokybės natūrali ir ekologiška kosmetika, išskirtiniai kremai, koncentratai su sraigių, placentos, gyvačių nuodų ir kt. ekstraktais.
Mūsų paslaugų spektras labai platus ir mūsų tikslas – ne tik profesionaliai atlikti procedūras, bet ir stengtis surasti Jūsų “bėdų” priežastis, patarti ir padėti kaip jas pašalinti.

“Ateities” nanotechnologijų kosmetika su ląstelių augimo faktoriais, naujausi estetinės medicinos pasiekimai , kuriuos stengiamės įdiegti savo klinikoje, Jūsų ir mūsų norai bei pastangos kartu leidžia mums išspręsti daug problemų.

Nuo apsilankymų “pasilepinimui” iki itin sudėtingų procedūrų, nuo vaikų iki garbaus amžiaus klientų, paslaugos tiek vyrams, tiek moterims.

GR Grožio ir sveikatingumo klinika
GR Grožio ir sveikatingumo klinika 2
GR Grožio ir sveikatingumo klinika 3