Vakuuminis masažas – smulkioms raukšlėms lyginti, odos stangrumui padidinti. Poveikis yra tiek odos struktūrai, tiek bendrai būklei: pagerina odos kraujotaką ir mitybą, pagreitina ląstelių dalijimąsi ir audinių regeneraciją, aktyvesni tampa fibroblastai, kurie atsakingi už kolageno bei elastino sintezę.

Efektas matosi ir po vienos procedūros, bet išliekamasis – tik po kelių procedūrų. Specifinio poveikio atskiroms raukšlėms nėra. Rekomenduojama apie 10 procedūrų.

Ultragarsaspoveikis yra bendrai būklei bei struktūrai: gerina kraujotaką, skatina regeneraciją bei kolageno, elastino sintezę, lygina smulkias raukšles, stangrina odą. Papildomas poveikis – įveda giliau į audinius veiklias priešraukšlines medžiagas.

Efektas matosi po pirmos procedūros, išliekamasis – po keletos procedūrų. Specifinio poveikio atskiroms raukšlėms neturi.

Elektroporacija (elektromagnetiniai impulsai) – poveikį lemia įvedamos medžiagos, o ne pats metodas. Pati elektroporacija žymiai (daugiau nei 1000 kartų) padidina veiklių medžiagų patekimą į ląsteles ir kelis šimtus kartų sustiprina jų poveikį. Poveikis yra specifinis – gali būti bendro ir struktūrą atstatančio pobūdžio. Neturi specifinio poveikio atskiroms raukšlėms. Efektas vystosi palaipsniui, išliekamasis tik po procedūrų kurso.

Krioelektroforezė (šalčio elektroforezė) – labai veiksminga medžiagų suvedimo į ląstelę metodika, sukurta ir patentuota Pietų Korėjos mokslininkų.Galvaninės krioaplikatoriaus adatėlės atveria elektrinius kanalus, pro kuriuos produktai įsisavinami net 80-90 %.Oda stimuliuojama šalčiu iki -15 C ir karščiu iki +45 C. Stangrina veido ir kūno odą, mažina celiulito požymius, audinių paburkimą, gydo spuogus, slopina uždegimą ir skausmą, gerina odos tekstūrą, sumažina odos strijas. Nuramina ir padeda atsistatyti odai po lazerinių procedūrų, cheminių pilingų ir pan.

Galvaninė ir impulsinė srovės – poveikis bendras, labiau veikia fiziologinius procesus ir kur kas mažiau odos struktūrą – stangrina odą dėl geresnės kraujotakos ir mitybos, mažina mimikos raukšles dėl specifinio atpalaiduojančio ar tonizuojančio poveikio atskiriems raumenims. Efektas akivaizdus iškart, bet trumpalaikis, po procedūrų kurso (ne mažiau 10 procedūrų) išlieka ilgiau. Rekomenduojamas norint greito, kad ir mažiau trunkančio efekto. Mezoroleris – smulkios adatėlės „praduria„ epidermį ir pagerina produktų prasiskverbimą.

Raukšlių užpildymas hialurono rūgšties ir kitais skystaisiais implantais – poveikis konkrečioms raukšlėms bei atstatantis odos drėgmę, elastingumą injekuotoje zonoje. Odos struktūros atstatymui poveikis nežymus ir netiesioginis – dėl hialurono sugebėjimo prisijungti daug vandens molekulių poveikio zonoje šiek tiek aktyviau vyksta visi metaboliniai ir regeneraciniai procesai bei padidėja odos imunitetas.

Efektas iš karto ir ilgalaikis – išlieka iki vienerių metų ir ilgiau. Galima korekcija – papildymas po 2 ar 3 mėnesių, kadangi per pirmus tris mėnesius suyra iki 15% implanto.Toliau biodegradacija vyksta labai lėtai.

Sculptra (poli-L-pieno rūgštis) – ilgai išliekantis biodegraduojantis skystasis polimeras, palaipsniui atkuriantis kolageno struktūrą. Tinkamiausias implantas siekiant atkurti natūralų veido audinių pilnumą, užpildyti gilias raukšles, veido įdubas, randus, suformuoti skruostus, veido ovalą. Rezultatai išlieka iki 2,5 metų.

PRP trombocitais prisotinta plazma – poveikis odos struktūrai, ląstelių regeneracijai. Plazmoje esantis gausus kiekis įvairių ląstelių augimo faktorių kiekis stimuliuoja odos kamienines ląsteles, pagreitina visų odos ląstelių atsistatymą, suaktyvina kolageno, elastino skaidulų gamybą, šviesina, skaistina odą, padidina jos imunitetą. Rezultatai ryškėja palaipsniui. Jokių alerginių reakcijų, kadangi naudojama paties žmogaus autologinė plazma.

Acetilheksapeptidai, gyvačių neuropeptidai (alternatyva botulino injekcijoms) – poveikis konkrečioms mimikos raukšlėms: raumenų atpalaidavimas, išlyginimas jau esančių raukšlių bei apsauga nuo naujų susidarymo, blokuojant sinapsėje nervinio impulso perdavimą į raumenį. Nėra poveikio į odos struktūrą o tik į tam tikras fiziologines raumenų funkcijas. Serumai ir kremai neinjekuojami, o tik tepami rankomis arba įvedami ultragarso, jonoforezės, elektroporacijos ar galvaninės srovės pagalba.

Efektas vystosi palaipsniui, pastebimas po 2 savaičių ir tęsiasi tol, kol produktas naudojamas. Nutraukus produkto naudojimą, atpalaiduojamasis poveikis išnyksta per 1 mėnesį. Išliekamojo poveikio nėra.

Termoliftingas – odos stangrinimas radiodažnių srove. Dėl aukštos temperatūros, sukeliamos audiniuose, poveikis tiek bendras – pagerėja kraujotaka, metabolizmas, tiek specifinis – pažeistų kolageno skaidulų denatūracija. Ko pasekoje oda “sutempiama” ir aktyviai formuojasi naujos trumpesnės kolageno skaidulos. Išsilygina smulkios raukšlės, pagerėja odos tonusas, pašviesėja pigmentinės dėmės.

Frakcinis mikroadatų termažas – ypač efektyvus , tausojantis epidermį, odos atjauninimo būdas. Poveikis giluminis, radiodažnių srovės impulsai mikroadatomis veikia giliuosius dermos sluoksnius, koaguliuodami kolageno skaidulas. Paleidžiamas ląstelių DNR struktūrų atsinaujinimo mechanizmas, dėl to prasideda eilė reakcijų, kurios aktyvuoja fibroblastus. Po procedūros keletą mėnesių vyksta aktyvi kolageno gamyba, išsilygina smulkios paviršinės ir net gilesnės raukšlės.

E-lazeris – impulsinės šviesos ir radiodažnių srovės kombinacija stipriai ir giliai įkaitina audinius. Terminis poveikis pagerina kraujotaką, skatina ląstelių regeneraciją, “sutempia” kolageno skaidulas, slopina bakterijų dauginimąsi, šviesina pigmentines dėmes, išsiplėtusius kapiliarus. Išsilygina smulkios ir vidutinės raukšlės, pagerėja odos tonusas.