Specialūs Pasiūlymai

Visą spalio mėnesį -15% nuolaida mezosiūlams – nechirurginiam odos patempimui!

Žmogaus veidas senėja pamažu. Maždaug nuo 35 metų žmogaus veide galima pastebėti pirmuosius ryškesnius amžinus pakitimus: veido audiniai pasmunka žemyn, atsiranda pirmosios gilesnės raukšlės. Išryškėjus tokiems nedideliems pakitimams, nebūtina iškart daryti operacijų, o veidą galima „atšviežinti“ gana paprasta ir minimaliai invazine procedūra – pakėlimu PDO tirpstančiais siūlais. Tokie veido chirurginiai siūlai yra įvairių storių , su kabliukais ir t.t. ir jais pakeliami veido audiniai bei taip suteikiamas labai natūralus vaizdas. Medicininiais siūlais gali būti koreguojamos tokios kūno vietos kaip skruostai, apatinis veido trečdalis, pasmakrė, lūpos forma. Po siūlų įvėrimo rezultatas matomas iškart.

Kadangi intervencija į organizmą yra nedidelė, po procedūros būna matomi nedideli patinimai, kartais gali būti ir mėlynių, kurios paprastai išnyksta per 1-2 savaites. Tose vietose, kur yra įveriami siūlai, gali būti nedidelių nelygumų, kurie išnyksta per kelias savaites.

Po veido siūlų įvėrimo reikėtų kiek riboti mimikas, vengti stipraus emocijų reiškimo per veido judesius, stipraus kramtymo ir išraiškingo juokimosi. Tai labai svarbu, nes pakeltus veido audinius laiko specialūs kabliukai, o dėl stiprių veido judesių siūlai tose vietose gali ištrūkti.